Mümessilliklerimiz

Guowang

Guowang Grup, Çin Halk Cumhuriyeti’nin önde gelen üreticilerinden olup, Wohlenberg firması ile ortak çalışmaları doğrultusunda Şekilli Kesim Makinaları konusunda uzmanlaşmıştır. Ayıklamalı / Yaldızlamalı Kesim Makinaları ve Giyotin’leri, Türkiye’de çeşitli firmalarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Baskı-sonrası tüm makina ihtiyaçlarına çözüm üreten firma , Türk Pazarı’nda kendine önemli bir yer bulmuştur.

Huatai

Araştırma, geliştirme, üretim ve yüksek kaliteli endüstriyel ambalaj ekipmanları, Huatai Baskı Makineleri Co, Ltd tarafından 1996 yılından beri müşterilerine sunulmaktadır. Huatai; Pekin, Tianjin ve Tangshan şehirlerinden oluşan altın üçgen ekonomik bölgesinin merkezinde olan Yutian ilçesinde konumlanmaktadır.
Huatai, uluslararası piyasada baskı sonrası ekipmanları ve yüksek teknoloji alanında yenilikçi başarıları hedeflemektedir.
Yüksek hassasiyet, yüksek hız ve yüksek otomasyon seviyeleri endüstriyel paketleme makinalarının her birinde belirgindir ve işletmenize paketleme ve baskı için daha hızlı ve daha verimli bir yol sunar. Huatai , profosyonel ambalaj sektöründe, her türlü alanda – kozmetik, gıda, ilaç vb. – bütün ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Jialite

Jialite markası 1995 yılında kurulmuştur. Avrupa ekipman imalatı konsepti, 20 yılı aşkın deneyime dayanarak, laminasyon (selofan) makinası ve UV kaplama makinasının geliştirilmesine ve yeniliğine odaklanmıştır. Jialite her kullanıcıya verimlilik ürünleri ve makul baskı sonrası çözüm sunmaktadır.
Şirketin yönetim mekanizması bilimseldir ve Ar-Ge, tedarik, işleme, üretim ve montaj, fabrika denetimi, ambalaj lojistiği ve satış sonrası servis için sıkı sistem garantileri vardır.
Jialite, tüm dünyadaki alıcılara ve kullanıcılara Laminasyon makinaları ve hizmetleri sunmaktadır.

Hongtai

Hongtai Machinery, balık ve pirinç ülkesinin doğu Çin deniz kıyısında yer almaktadır. Bir; AR-GE, üretim, satış ve servis teknolojisi şirketi olan Hongtai, otomatik ayıklama makinesi, otomatik delme makinesi vb. birçok makina üretiminde uzmanlaşmıştır.

Şirket kuruluşundan bu yana derin teknik birikimi ve tecrübesi ile makina üretimini on yıldan fazla süredir gerçekleşmektedir. Sektörde , yurtiçinde ve yurtdışında müşteriler arasında yüksek övgü elde eden şirket “insan odaklı, mükemmellik arayışı” ilkesini benimsemiştir.

Qıdı

Qıdı Co. Ltd., Yarı Otomatik-Otomatik Karton Sıvama Makinaları gibi karton laminasyon (sıvama) makinaları üretiminde uzmanlaşmıştır. Modern fabrikası, profesyonel teknisyenleri ve yüksek teknoloji çalışmaları bulunan Qıdı, 20 yıllık deneyimi ile sektöründe öncüdür.
Qıdı; PingYang ZheJiang’da , Wanquan Ağır Sanayi olarak adlandırılan bölgede yeni fabrikasına taşındıktan sonra yönetim daha güçlenmiş ve bu arada kaliteyi ilerletmeye daha fazla dikkat etmiştir.

 

Dayuan

“Müşteri odaklı üretim” ilkesi ile 1998 yılında kurulan Dayuan Co. ilerleyen yıllarda bu ilke arkasında çalışmalarına devam etmiştir. Fast-Food ambalaj makinaları alanında ilk firmalardan biri olan Dayuan, Çin’de ve dünya çapında bir çok ödül kazanarak adını duyurmuştur. 20 yıllık deneyim ve çalışma ile ülke bazında birinci sırada olan firma, dünya çapında bir çok ülkeye ihracat yapma fırsatı elde etmiştir.

Rito

2007 yılında kurulan Rito Machinery, Shending Grup’un bir alt şirketidir. Baskı-sonrası makina üretiminde uzmanlaşan firma kendi fabrikasında, kendi AR-GE ekibi ile makinaları üzerinde çalışmaktadır. Müşteri odaklı üretim ve teknik servis anlayışına sahip firma , baskı-sonrası Asetat Yapıştırma Makinaları ile hizmet vermektedir.

LishunYuan

LiShunYuan Co. LTD. , Ar-Ge, üretim, satış ve baskı sonrası ambalaj ürünleri için akıllı otomasyon ekipmanlarının servisine odaklanır, dünyanın dört bir yanındaki ambalaj işletmeleri için komple çözümler sunar ve sert kutuların üretimini basit, verimli ve zarif hale getirir.
LiShunYuan 2001 yılında kurulmuştur ve 19 yıllık gelişimden sonra 20.000 metrekarelik modern bir fabrikaya sahiptir . Asya, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika ve benzeri 40’tan fazla ülke ve bölgede makinaları sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
İnovasyon, LiShunYuan’ın temel rekabet gücüdür. Şirket, hediye kutuları, cep telefonu kutuları, kozmetik kutuları, likör ve şarap kutuları, gıda kutuları ve diğer butik kutuların üretiminde yaygın olarak kullanılan sert kutu serisi, kapaklı kutu serisi, çekmece kutusu serisi, kitap tarzı kutu serisi dahil olmak üzere birçok kutu üretim makinaları üretmektedir.
LiShunYuan, sektörde yüksek performans ve yüksek verimliliğe sahip yeni ürünlerin geliştirilmesine kendini adamıştır ve sektörde akıllı otomasyonun hızlı gelişimine öncülük etmektedir.