Drupa 2024 Fuar Gezisi!

Düsseldorf’ta gerçekleşen Drupa 2024 fuar gezimizi başarıyla tamamladık! Mümessilliğini yaptığımız firmaları ziyaret ederek, müşterilerimizin yeni makina siparişleri verdiği bu fuar,.

Devamını Oku

All Print China 2023 Fuar Gezisi!

Shanghai’da gerçekleşen All Print China fuar gezimizi gerçekleştirdik. Mümessilliğini yaptığımız firmaları ziyaret ve yeni makina mümessillikleri ile döndüğümüz fuar gezimiz.

Devamını Oku

Aktifmak 2023 Avrasya Ambalaj Fuarı

11-14 Ekim arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılan Aktifmak yeni mümessilliklerini ve makinalarını tanıttı. Fuar kapsamında ;.

Devamını Oku

Aktifmak Tanıtım Toplantısı Swiss Otel’de Gerçekleşti

Aktifmak/Guowang ‘’ Birlikte Büyüyoruz’’ İsimli KASAD Tanıtım Toplantısı 26.05.2023 tarihinde gerçekleşti! KASAD üyelerinin düzenlediği toplantıların bir diğeri Aktifmak tarafından gerçekleşti..

Devamını Oku

Aktifmak’ın 3. Matbaacılar Sitesindeki Yeni Showroom’u

Aktifmak showroom’u 3. Matbaacılar Sitesi 298 numarada! Hızla büyümeye ve gelişmeye devam eden Aktifmak , Topkapı Odin Center’daki yerleşkesinden sonra.

Devamını Oku

2. Matbaacılar Sitesine Tam Otomatik Kutu Kurma Hattı!

2. Matbaacılar Sitesinin önde gelen firmalarından Poyraz Ofset, Tam Otomatik Kutu Kurma Hattı’nı makina parkuruna ekledi. Aktifmak’ın mümessili olduğu makinanın.

Devamını Oku

Aktifmak’tan Teknik Servis Teknolojileri Yatırımı

Mobil teknik servis uygulaması Field.Co ile anlaşma sağlayan Aktifmak çalışmalarına bir yenisini daha ekledi! Satış sonrası teknik servis hizmetlerini optimum.

Devamını Oku